Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.02.2018 17:51
Arizona Sunshine otrzyma w marcu pudełkowe wydanie
249V

Arizona Sunshine otrzyma w marcu pudełkowe wydanie

Kolejna dobra dobra dla kolekcjonerów posiadających PS VR. Arizona Sunshine wyjdzie w pudełku. Dzięki temu więcej użytkowników będzie mogło sprawdzić grę w akcji.

Arizona Sunshine było do tej pory dostępne jedynie w formie cyfrowej. Zmieni się to już 21 marca, bo właśnie tego dnia tytuł trafi do fizycznej dystrybucji. Grę kupimy w pudełku, ale nie znamy ceny nowego wydania. Jeśli jesteście fanami wybijania zombie i lubicie kolekcjonować gry, to otrzymacie dobrą okazję, aby nadrobić tę pozycję i dołączyć ją do swojego zbioru.

SuperHot jeszcze w tym miesiącu trafi do pudełek

Arizona Sunshine to shooter, który wykorzystuje potencjał wirtualnej rzeczywistości i za sprawą PS VR przenosi nas w samo centrum apokalipsy zombie. Tytuł cechuje się intuicyjnym sterowaniem i jest kompatybilny z wieloma kontrolerami. Możemy grać za sprawą padów DualShock 4, kontrolerów ruchowych PS Move lub PS VR Aim controller. Ten ostatni otrzymał nawet własną kampanię, gdzie używać możemy trzynastu nowych broni dwuręcznych. Poza kampanią możemy zaprosić znajomego do wspólnej kooperacji i eksterminować razem hordy żywych trupów.

Arizona Sunshine - zwiastun wersji PS VR

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/02/07/ps-vr-zombie-shooter-arizona-sunshine-gets-a-blu-ray-release-on-21st-march/#sf181527407

Tagi: Arizona Sunshine fizyczna dystrybucja playstation 4 playstation vr pudelka Vertigo Games wideo