Kacper Mądry Kacper Mądry 07.02.2018 09:14
Steep: Road to the Olympics świętuje start Igrzysk
271V

Steep: Road to the Olympics świętuje start Igrzysk

Steep: Road to the Olympics otrzymało trzy nowe nagrania. Przybliżą nam one pracę nad grą oraz zimową imprezę.

Steep: Road to the Olympics miało swoją premierę w grudniu zeszłego roku. Dodatek skupiał się na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich.

Autorzy gry opublikowali trzy filmy wideo, które mają przybliżyć nam same zawody rozgrywane podczas Igrzysk Olimpijskich oraz zaprezentować jak przebiegała produkcja gry. Pierwsze nagranie to dzienniki deweloperskie. Film wyjaśni nam motywacje studia stojące za stworzeniem Steep: Road to the Olympics. Pracownicy studia współpracowali z prawdziwymi Olimpijczykami, aby stworzyć jak najbardziej wiarygodne doświadczenie.

Steep: Road to the Olympics - dzienniki deweloperskie


Kolejne wideo przybliży nam maskotkę mistrzostw. Soohorang, bo tak nazywa się stworzenie promujące imprezę, pojawiło się w grze jako jeden z kostiumów dla naszych zawodników. Postać już teraz jest dostępna, jednak wymaga odblokowania.

Steep: Road to the Olympics - zwiastun maskotki Soohorang


Ostatnie nagranie prezentuje nam wielki finał zawodów e-sportowych prowadzonych w Steep: Road to the Olympics. W starciu zobaczymy takich graczy jak Bonecrusher2D, Sniikx, Lucktose, Obzen D F, Sinomatic oraz Isebba420.

Steep: Road to the Olympics - zwiastun wielkiego finału zawodów e-sportowych


Steep: Road to the Olympics dostępne jest na PlayStation 4. Produkcja zapowiedziana została również na Nintendo Switch, jednak Ubisoft już dawno nie informował o postępie prac, co stawia premierę tytułu pod znakiem zapytania.

Źródło: https://www.dualshockers.com/steep-road-to-the-olympics-videos/

Tagi: PlayStation 4 Steep – Winter Games Edition Ubisoft Ubisoft Annecy

Nie przegap