Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.02.2018 20:18
Hyperdimension Neptunia Re;Birth 1 Plus - japońska satyra branży trafi na PS4
278V

Hyperdimension Neptunia Re;Birth 1 Plus - japońska satyra branży trafi na PS4

Hyperdimension Neptunia Re;Birth 1 Plus to rozszerzona wersja pierwszej odsłony niszowego cyklu jRPG. Już w tym roku japońscy posiadacze PlayStation 4 będą mogli zapoznać się z początkiem tej nietuzinkowej serii.

Hyperdimension Neptunia Re;Birth 1 Plus pojawi się na PlayStation 4. Będzie to rozszerzona wersja gry, która pierwotnie zadebiutowała na PS Vita. Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że był to już remake tytułu stworzonego w oparciu o PlayStation 3.

Więcej o Hyperdimension Neptunia Re;Birth 1 Plus przeczytasz w naszej bazie gier

Hyperdimension Neptunia Re;Birth 1 Plus to definitywna wersja pierwszej odsłony serii. Ta jest swoistą satyrą branży ubraną w strukturę zabawnych gier jRPG, gdzie bohaterki stanowią personifikację poszczególnych konsol do gier. Nie wiemy, na jakie nowości mogą liczyć posiadacze PlayStation 4 poza poprawioną grafiką. Tytuł pojawi się w Japonii w okresie wiosennym. Zapowiedź angielskiego wydania zdaje się być kwestią czasu, ale na razie o nim nie wspomniano. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun z fragmentami rozgrywki z oryginalnej wersji  na PlayStation Vita.

Hyperdimension Neptunia Re;Birth 1 - zwiastun z elementami rozgrywki

 

Źródło: https://gematsu.com/2018/02/hyperdimension-neptunia-rebirth-1-plus-announced-ps4

Tagi: compile heart Hyperdimension Neptunia Re;Birth 1 Plus playstation 4 wideo