Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.02.2018 19:38
Cenega wyda w Polsce Devil May Cry HD Collection
372V

Cenega wyda w Polsce Devil May Cry HD Collection

Devil May Cry HD Collection zbliża się coraz bardziej. Otrzymaliśmy potwierdzenie, że Cenega zajmie się wydaniem gry w naszym kraju. Użytkownicy, którzy ominęli legendarną serię będą mieli okazję, aby nadrobić kawał historii naszej branży.

Devil May Cry HD Collection trafi na rynek 13 marca, a w Polsce pojawi się za sprawą firmy Cenega. Wydawca poinformował, że przygody białowłosego łowcy demonów trafiły do planu wydawniczego. Kolekcja ukaże się w angielskiej wersji językowej na PlayStation 4.

Kilka nowych zrzutów z Devil May Cry HD Collection 

Devil May Cry HD Collection to zestaw trzech klasycznych odsłon kultowej serii, która na zawsze odmieniła cały gatunek gier akcji. Fani na nową będą mogli zapoznać się z początkiem cyklu i doświadczyć ewolucji rozgrywki na przestrzeni całej trylogii. W tym wypadku nie mówimy jednak o porządnym odświeżeniu. Otrzymamy ten sam pakiet, który w 2012 roku zadebiutował na konsolach poprzedniej generacji. Poszczególne tytuły z zestawu zadziałają w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun prezentujący kolekcję w wersji na PlayStation 3.

Devil May Cry HD Collection - zwiastun

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: Capcom cenega devil may cry hd collection playstation 4 wideo