Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.02.2018 17:50
SteamWorld Dig 2 trafi do pudełek
356V

SteamWorld Dig 2 trafi do pudełek

SteamWorld Dig 2 w naszej recenzji został nazwane solidnym kandydatem do miana najlepszego indyka generacji. Do tej pory tytuł dostępny był tylko w cyfrowej dystrybucji, ale teraz kolekcjonerzy będą mogli zakupić swój egzemplarz i postawić go na półce.

SteamWorld Dig 2 to nie tylko idealna kontynuacja, ale i jeden z najlepszych tytułów niezależnych dostępnych na PS4. Szalenie wciągający trzon rozgrywki przerodził się w pełnoprawnego przedstawiciela gatunku Metroidvania, gdzie otrzymaliśmy duży świat i masę nowych gadżetów. Teraz z grą będą mogli zapoznać się kolejni użytkownicy.

SteamWorld Dig 2 to perfekcyjna kontynuacja - nasza recenzja gry

SteamWorld Dig 2 trafi do pudełek. Poinformował o tym wydawca Rising Star Games.

Nie znamy ceny i dokładnej daty debiutu, ale premiera nastąpi niedługo, bo w trakcie tegorocznej wiosny. Mówimy tutaj wyłącznie o wydaniu na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Wersja na PS Vita nie wyjdzie poza granice PS Store.

Pudełkowe wydanie to świetna okazja dla kolekcjonerów i osób, które z jakiegoś powodu nie zamierzają korzystać z cyfrowej dystrybucji gier. Otrzymają okazję nadrobienia naprawdę świetnej gry.

Źródło: https://twitter.com/RisingStarGames/status/960880060445200385

Tagi: Image Image & Form playstation 4 rising star games SteamWorld Dig 2

Nie przegap