Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.02.2018 13:25
Beta aktualizacji 5.50 dostępna od dzisiaj. Co nowego?
2655V

Beta aktualizacji 5.50 dostępna od dzisiaj. Co nowego?

Sony udostępniło oficjalnie testową wersję aktualizacji 5.50 dla PlayStation 4. Co przygotowano w nowej wersji oprogramowania?

O pierwszej możliwości instalacji informowaliśmy kilka dni temu. Wtedy wybrani użytkownicy mogli pobrać testową wersję oprogramowania 5.50. Dzisiaj Sony oficjalnie zaczęło rozsyłać kody tym, którzy się wcześniej na testy zapisali. Jednocześnie ujawniono nam największe nowości, które wprowadza aktualizacja o kodowej nazwie Keiji.

Aktualizacja beta 5.50 - lista wszystkich nowości

Czego możemy się spodziewać? Tak jak pisaliśmy wcześniej, posiadacze PS4 Pro otrzymają opcję aktywowania supersamplingu. Da nam to lepszą jakość obrazu na ekranach FHD jeśli gra renderuje się w wyższej niż 1080p rozdzielczości.

Oprócz tego, pojawi się także opcja kasowania powiadomień oraz ukrywania wybranych elementów w bibliotece gier. Pojawi się także zakładka z wydzielonymi grami z PlayStation Plus.

Osoby znudzone motywami i kombinowaniem z ustawieniem tapet, ucieszą się z opcji ustawienia własnej tapety z dysku zewnętrznego lub USB.

Rodzicie za to będą zadowoleni z nowej opcji w ustawieniach rodzicielskich - ograniczenie czasu gry na konsoli. Mając dzieciaka, ustawicie mu tyle czasu, ile będzie mógł spędzić z konsolą.

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/02/06/ps4-system-software-5-50-out-today-key-features-revealed/#sf181403732

Tagi: aktualizacja 5.50 aktualizacja systemu PlayStation 4

Nie przegap