Jakub Barwiak Jakub Barwiak 05.02.2018 18:38
Han Solo popisuje się na pierwszym zwiastunie
416V

Han Solo popisuje się na pierwszym zwiastunie

Mija szum związany z Ostatnim Jedi, dla Lucasfilmu to świetny czas na rozpoczęcie promocji Hana Solo. Wytwórnia opublikowała pierwszy zwiastun tego widowiska.

Koniec oczekiwania. Lucasfilm w końcu opublikował pierwszy zwiastun do Hana Solo. W klipie możemy po raz pierwszy spojrzeć na bohaterów nowego, gwiezdnowojennego filmu. W obsadzie znaleźli się Alden Ehrenreich jako Han Solo, Donald Glover (Lando), Emiliam Clarke (Qi’Ra), Woody Harrelson (Beckett – mentor Hana).

Kolejne postaci z legend dołączą do kanonu?

Najważniejszym elementem zwiastuna jest oczywiście pierwsze spojrzenie na nową wersję Hana Solo. Dzięki tweetom Rona Howarda dostawaliśmy pewne informacje dotyczące filmu, postać słynnego przemytnika przez długi czas była jednak utrzymywana w tajemnicy. Alden Ehrenreich stara się oddać głos i zadziorność, którą tak świetnie wykreował Harrison Ford. Czy mu to wyszło? To już kwestia indywidualnej opinii.

Han Solo - zwiastun

Na pewno na pochwały zasługuje strona wizualna widowiska. Wygląda na to, iż liczne dokrętki nie zaszkodziły temu aspektowi Hana Solo. Premiera 25 maja.

Źródło: https://screenrant.com/han-solo-movie-trailer/

Tagi: Disney Gwiezdne Wojny han solo lucasfilm solo Star Wars