Daniel Stroński Daniel Stroński 05.02.2018 19:07
Deadbolt. Skradanka z Mrocznym Żniwiarzem jeszcze w tym miesiącu
231V

Deadbolt. Skradanka z Mrocznym Żniwiarzem jeszcze w tym miesiącu

Deadbolt teoretycznie pozwala wjechać do budynku z buta i wystrzelać wszystkich w środku, ale bezpieczniej przyczaić się na każdego wroga i załatwić go bez zwracania na siebie uwagi. Zresztą - grajcie jak chcecie, tutaj macie wybór!

Deadbolt to miks skradanki i gry akcji, który przedstawia akcję gdzieś między życiem a śmiercią. Wcielamy się w Mrocznego Żniwiarza i naszym celem jest zabicie nieumarłych. Może i brzmi to niewykonalnie, ale nasz Kosiarz ma w rękawie kilka asów. Szkoda tylko, że (z jakiegoś powodu) sam umiera po otrzymaniu jednego ciosu.

Sens założeń produkcji poznamy pewnie po premierze, a tymczasem deweloper przedstawił, jak będzie wyglądała rozgrywka. Możliwości zaliczenia każdej misji ma być wiele, także powinniśmy wybrać taki styl gry, jaki nam odpowiada. Rzucicie granat błyskowy i wejdziecie od razu za nim z shotgunem, a może załatwicie przeciwników po cichu? Niezależnie od metody, za pomyślne wykonanie misji dostaniemy dusze, a te pozwolą odblokować nowe giwery z arsenału Charona - m.in. kusze i strzelby automatyczne, ale też lepsze kosy. Bo jakże by inaczej?

Deadbolt rafi do sprzedaży w tym miesiącu, 20 lutego i wesprze Cross-Buy (PS4 / PS Vita)

Deadbolt - zwiastun

 

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: Code Mystics Deadbolt Hopoo Games PlayStation 4 wideo