Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.02.2018 17:44
Kontynuacja Sonic & All-Stars Racing jeszcze w tym roku?
163V

Kontynuacja Sonic & All-Stars Racing jeszcze w tym roku?

Sonic & All-Stars Racing Transformed to jedna z najlepszych gier, w których wystąpił niebieski jeż. Kolejne źródło zdradza, że ten tytuł faktycznie znajduje się w produkcji. Bardzo możliwe, że gra zostanie ujawniona w marcu i zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku.

Sonic & All-Stars Racing Transformed zadebiutowało na rynku w 2012 roku i zebrało naprawdę świetne oceny. Otrzymaliśmy bardzo dobrego przedstawicieli kartów, który wyróżniał się ciekawą rozgrywką i oferował fajny zabieg z transformacją pojazdów. Niedawno informowaliśmy, że istnieją poszlaki wskazujące na istnienie kontynuacji. Sega zaprzeczyła tym doniesieniom, ale kolejne źródło twierdzi, że gra faktycznie powstaje i zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Nowe Sonic & All-Stars Racing Transformed jest w produkcji?

Sonic & All-Stars Racing Transformed otrzymało swego czasu serię licencjonowanych zabawek. Teraz Brytyjski producent Zappies powrócił i twierdzi, że Sonic faktycznie otrzyma nową grę wyścigową, która miałaby pojawić się jeszcze w tym roku. Oczywiście dowodów na istnienie takowej gry nie ma, ale jest to poszlaka, o której warto wspomnieć. Firma ma pracować nad nową serią zabawek w ramach promocji nadciągającej produkcji.

Dopóki Sega nie potwierdzi doniesień traktujcie tę informację jako plotkę. Nowa gra z niebieskim jeżem zostanie zaprezentowana prawdopodobnie z dniem 16 marca, bo właśnie wtedy odbędzie się specjalna konferencja na temat przyszłości serii. Ucieszylibyście się z ogłoszenia kolejnych wyścigów, czy oczekujecie innej gry z tym ikonicznym bohaterem?

Źródło: https://www.sonicstadium.org/2018/02/toy-maker-zappies-claim-new-sonic-racing-game-for-2018/

Tagi: playstation 4 Sonic & All-Stars Racing Transformed zappies