Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.02.2018 17:18
Dying Light przedstawia miesiąc atrakcji z okazji trzecich urodzin
419V

Dying Light przedstawia miesiąc atrakcji z okazji trzecich urodzin

Dying Light może się pochwalić naprawdę długim cyklem życia. Grze właśnie stuknęły trzy lata, a gracze nadal mają powody do biegania po Harran i wkrótce otrzymają kolejne darmowe nowości.

Dying Light to jedna z najpopularniejszych polskich gier. Rodzime studio Techland dostarczyło wielki hit, który został doceniony na całym świecie i rozszedł w milionach egzemplarzy. To jednak nie koniec epidemii zombie, bo autorzy szykują już kolejne aktywności dla użytkowników. Wszystko to z okazji trzecich urodzin gry. 

Dying Light ze świątecznym wyzwaniem społecznościowym

Dying Light ma już trzy lata, a twórcy nie zamierzają zapomnieć o swoim dziele. Tytuł otrzyma stosowną imprezę urodzinową, która potrwa cały miesiąc. Gracze mogą liczyć na wyjątkowe wydarzenie z okazji zbliżających się Walentynek. Inicjatywa będzie nosić nazwę "Nieumarła Miłość". Twórcy przewidzieli też serię zniżek na gry i dodatki, a będą one sięgać nawet 67%. Użytkownicy otrzymają także Zrzut Zawartości #3, czyli kolejną dawkę darmowych nowości.

Dying Light - trzecie urodziny! Balanga przez cały miesiąc

Dying Light osiągnęło wielki sukces komercyjny i po ulicach zarażonego Harran biegało aż 13 milionów graczy. Każdego tygodnia aktywnych jest pół miliona unikalnych użytkowników. Pozostaje nam czekać na kolejne nowości i liczyć, że przyszłość przyniesie zapowiedź pełnoprawnej kontynuacji.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dying Light nieumarła miłość playstation 4 Techland trzecie urodziny Warner Bros Interactive Ent. wideo