Daniel Stroński Daniel Stroński 05.02.2018 10:20
Crash Bandicoot z kolejnymi remake'ami? Activision ma 5-letni plan
2075V

Crash Bandicoot z kolejnymi remake'ami? Activision ma 5-letni plan

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy okazało się ogromnym sukcesem i wydaje się, że odświeżanie kolejnych gier z jamrajem to kwestia czasu. Nowe doniesienia nastrajają pozytywnie!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zaoferowało remake'i trzech pierwszych gier z Crashem z PlayStation One. Jak można się było spodziewać, wymagający klasyk bawi świetnie nie tylko osoby pamiętające oryginał, ale i młodsze pokolenie graczy. Odświeżona trylogia stała się najlepiej sprzedającym remasterem w historii PlayStation 4. Nie dziwi więc, że Activision nie planuje odpuścić sobie przywracanie marki z nową oprawą.

Nasza recenzja Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

W branżowym kwartalniku Licensing Source Book Europe pojawiła się wypowiedź Maksa Arguile'a, kierownika ds. licencjonowania z GB eye:

[Crash Bandicoot N. Sane Trilogy] było dużym sukcesem w sprzedaży detalicznej bez wydatków marketingowych. Nowy rok przyniesie nowe platformy (Switch i PC), a także kolejną grę. Activision ma już 5-letni plan [...]

Co jeszcze można odświeżyć? Jeśli Crasha kojarzycie wyłącznie z PS One, na pewno czekacie na pozostałe dwie produkcje - Crash Team Racing i imprezowe Crash Bash. Oprócz nich jest jeszcze 6 tytułów z PlayStation 2 (oceniane... różnie), włącznie z dwiema grami wyścigowymi. Jeśli więc dostaniemy więcej remake'ów, można bezpiecznie założyć, że będzie to CTR!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - zwiastun

 

Źródło: https://issuu.com/maxpublishing/docs/lsb_spring_2018 (strona 97)

Tagi: