Jakub Barwiak Jakub Barwiak 02.02.2018 19:42
Roman Polański jednym z głównym bohaterów nowego filmu Tarantino
466V

Roman Polański jednym z głównym bohaterów nowego filmu Tarantino

Jakiś czas temu pojawiły się informacje o kolejnym filmie Quentina Tarantino. Zdradzono, iż głównymi bohaterami będą pewien aktor i jego kaskader. Okazuje się, iż sporą rolę w historii ma odegrać również Roman Polański.

Justin Kroll – dziennikarz Variety – zdradził na Twitterze kilka nowych szczegółów o nadchodzącym filmie Tarantino. Największym z nich wydaje się być fakt, iż Roman Polański będzie kluczową postacią w całej historii, ponadto Tarantino szuka do tej roli polskiego aktora. Dodatkowo Kroll zdradził, iż postać grana przez DiCaprio będzie sąsiadem Sharon Tate. Ponadto, do roli kaskadera rozważani są Brad Pitt i Tom Cruise.

Leonardo DiCaprio w nowym filmie Quentina Tarantino

Informacja o tym, iż Polański będzie jednym z głównym bohaterów filmu, może świadczyć o tym, iż zobaczymy więcej znanych nazwisk z branży filmowej. Przypomnijmy, iż po wyjeździe z Polski i osiągnięciu sporej pozycji w Hollywood, Polański ożenił się z Sharon Tate. Ta zaszła w ciążę, jednak przed narodzinami dziecka została zamordowana przez członków sekty Charlesa Mansona.

Z pewnością ciekawie będzie zobaczyć, jak Quentin Tarantino poradzi sobie z postacią polskiego reżysera, zwłaszcza z kontrowersjami go dotyczącymi. Znając tego twórcę, zrobi to tak, jak się tego kompletnie nie spodziewamy. Przypomnijmy, iż nowy film Tarantino pojawi się w kinach 9 sierpnia 2019 roku.

To którego polskiego aktora widzielibyście w roli Romana Polańskiego? Oczywiście nie liczymy Tomasza Karolaka, on z pewnością będzie zajęty graniem Wiedźmina.

Źródło: https://screenrant.com/roman-polanski-character-tarantino-1969-movie/

Tagi: Quentin Tarantino Roman Polanski Sony Pictures Entertainment