Kacper Mądry Kacper Mądry 02.02.2018 18:56
Westworld doczeka się własnej gry
341V

Westworld doczeka się własnej gry

Westworld trafia na smartfony. Czeka nas tutaj prowadzenie własnego parku rozgrywki z przyszłości.

Westworld jest grą strategiczno-symulacyjną, która bardzo przypomina docenione Fallout Shelter. Naszym celem jest prowadzenie nowoczesnego parku rozgrywki.

Sprawdź kiedy premiera nowego sezonu Westworld

To co odróżnia nasz obiekt od pozostałych to to, że wszystko co widzą odwiedzający goście - jest wirtualną symulacją. Naszym zadaniem jest zatem zadbanie, aby podczas zabawy w wirtualnej rzeczywistości naszym klientom nie stała się krzywda.

westworld

Naszym pierwszym celem w Westworld będzie zbudowanie własnego parku rozgrywki. Goście są w nim obsługiwani przez androidy, które... nie zawsze są skłonne do współpracy, a utrata kontroli nad nimi może spowodować, że przyjemna zabawa w parku rozgrywki stanie się walką o przeżycie. Aby nikomu nie stała się krzywda będziemy musieli dbać o wszelkie aspekty przybytku i pilnować oprogramowania robotów.

westworld

Aktualnie produkcja zadebiutowała w ramach "soft-launchu" w wybranych krajach. Gdy tamtejsi gracze sprawdzą produkcję - trafi ona na światowy rynek za sprawą AppStore oraz Google Play. Produkcja jest darmowa i zajmie około 200 MB. W przypadku iOS do uruchomienia gry potrzebny będzie przynajmniej iPhone 5s lub iPad Air.

Tagi: behaviour interactive mobile Warner Bros. Westworld