Kacper Mądry Kacper Mądry 02.02.2018 17:42
Disc Jam otrzyma rozgrywki rankingowe
166V

Disc Jam otrzyma rozgrywki rankingowe

Disc Jam już wkrótce otrzyma sporą aktualizację. Może to dobry pomysł, aby pobrać grę, która była kiedyś za darmo w ramach abonamentu PlayStation Plus

Disc Jam to sportowy tytuł o rzucaniu wielkim dyskiem. Już niedługo gra otrzyma nową zawartość, zarówno dla graczy online jak i offline.

Wszystkich graczy zapewne ucieszy informacja o pojawieniu się nowej bohaterki. Lannie dołączy do pozostałych zawodników, a najlepszym sposobem na jej wypróbowanie będzie nowy tryb rozgrywek rankingowych. Gracze Disc Jam w końcu będą mieli szansę rywalizować o tytuł Elity. Przydział do poszczególnych rang odbędzie się na podstawie dziesięciu meczy.

disc jam playstation4

Autorzy wprowadzają także nową zawartość dla graczy w trybie offline. Ghost Arcade to nowy tryb, który prawdopodobnie bez potrzeby posiadania PlayStation Plus będzie pobierał dane różnych graczy i starał się ich naśladować w grze dla pojedynczego gracza. Dzięki temu rozgrywka ma być za każdym razem unikalna i przypominać doznania z gry sieciowej.

Wszystkie te atrakcje wynikają z powodu premiery Disc Jam na platformę Nintendo Switch. Graczom na PlayStation 4 przypominamy, że tytuł ten był już kiedyś dostępny w ofercie PlayStation Plus, więc możliwe, że czeka on na Was w bibliotece gier.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: disc jam High Horse Entertainment playstation 4