Kacper Mądry Kacper Mądry 02.02.2018 16:58
Animal Crossing: Pocket Camp wprowadza zmiany w nowym wydarzeniu
142V

Animal Crossing: Pocket Camp wprowadza zmiany w nowym wydarzeniu

Animal Crossing: Pocket Camp wprowadza zmiany podczas trwania nowego wydarzenia. Możemy liczyć na mniej grindowania.

Animal Crossing: Pocket Camp służy raczej jako tamagochi, które ma nas przekonać do dużych gier na konsole Nintendo, niż jako pełnoprawna gra mobilna. W grze stale zbieramy przedmioty, które potem wymieniamy na nagrody, jednak taki system przestał się graczom podobać.

Wszystko przez to, że liczba potrzebnych do wymiany przedmiotów była zdecydowanie zbyt duża, a dodatkowo i tak mogło się okazać, że nie otrzymamy nagrody. Autorzy z Nintendo informują, że słuchają społeczności i wraz z wprowadzeniem nowego wydarzenia, zmodyfikowano szansę na zdobycie nagród.

Animal Crossing Pocket Camp

Do świata gry Animal Crossing: Pocket Camp przyjechała Lottie znana z Animal Crossing: Happy Home Designer. Bohaterka promuje swój ulubiony zespół, co udziela się wszystkim zwierzętom na obozie. Od teraz każdy przebrany jest w strój gotha. Aby było mroczniej - w celu uzyskania nowych przedmiotów musimy złapać... nietoperze. W porównaniu do poprzedniego wydarzenia, szansa na złapanie stworzenia wzrosła o 15%, a sama ilość potrzebnych na wymianę nietoperzy została zmniejszona, co powinno zdecydowanie ułatwić zdobycie nowych przedmiotów.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2018-02-02-animal-crossing-pocket-camps-new-garden-event-improves-on-the-last

Tagi: Animal Crossing: Pocket Camp mobile Nintendo Nintendo EPD