Daniel Stroński Daniel Stroński 02.02.2018 14:55
Shaq Fu: A Legend Reborn na zwiastunie premierowym... bez premiery
319V

Shaq Fu: A Legend Reborn na zwiastunie premierowym... bez premiery

Shaq Fu: A Legend Reborn zostało właśnie oficjalnie potwierdzone na PlayStation 4. Czy crap sprzed lat może mieć porządnego następcę?

Shaq Fu: A Legend Reborn uzbierało na Indiegogo prawie pół miliona dolarów i choć było to trzy lata temu, a deweloper od roku nie był aktywny, w końcu coś się ruszyło. Całkiem ryzykownie jest wydawać następcę beznadziejnej bijatyki z lat 90. pt. Shaq Fu (SNES, Sega Mega Drive), ale twórcy wierzą w markę, jaką jest sam Shaquille O'Neal.

Jeśli szukacie po prostu gry w kosza, uważajcie na kontrowersyjne NBA 2K18!

Shaq Fu: A Legend Reborn ma być beat 'em upem, gdzie wcielimy się w koszykarza, ale też pokonanych bossów, co da nam dostęp do rozmaitych ataków, broni i finisherów. Pojawi się nawet kooperacja dla dwóch graczy. Kiedy dostaniemy to cudo? Cóż, do Sieci trafił właśnie zwiastun "premierowy", ale dokładnej daty nadal nie znamy (jeśli wierzyć wyciekowi sklepu Amazon, gra zaplanowana została na 3 kwietnia). Co więcej, jest to dokładnie to samo, co widzieliśmy już w ubiegłym roku, tyle że wtedy platformą docelową było Nintendo Switch.

Shaq Fu: A Legend Reborn - zwiastun "premierowy"

 

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: Big Deez Production NBA playstation 4 Shaq Fu: A Legend Reborn Shaquille O'Neal wideo