Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.02.2018 12:48
Rust trafi na konsole w tym roku
728V

Rust trafi na konsole w tym roku

Rust, niesamowicie popularna, sandboksowa gra trafi na konsole jeszcze w tym roku. Taki przynajmniej jest wstępny plan deweloperów.

Rust popularność na PC-tach zdobył wyjątkowo szybko. Sandboksowa gra z nastawieniem na crafting i survival znalazła swoje spore grono graczy (aktualnie 6,5 miliona na PC). W mediach tytuł szybko został zdominowany informacjami o... penisach. A dokładniej - gra tworzyła rozmiar przyrodzenia na podstawie numeru Steam ID.

I te oto przyrodzenie, bez jakiekolwiek cenzury jest widoczne w grze jeśli nasza postać biega nago. Jednak czy grą interesowano się tylko z tego powodu? Oczywiście, że nie. Mimo obecności  we wczesnym dostępie na PC, tytuł jest grywalny i oferuje sporą zawartość.

Deweloperzy w najbliższym czasie mają plany wyjść z wczesnego dostępu i nadal rozwijać grę po jej pełnej premierze. Pojawi się także wydanie na konsolach tej generacji. Kiedy? Plan jest taki, by wyrobić się na trzeci kwartał tego roku. Jednak lepiej założyć, że produkcja zaliczyć może opóźnienie na konsolach, bo ta wersja zależeć będzie od tempa pracy nad PC-towym wydaniem.

A tak wygląda rozgrywka w wersji na PC.

 

Źródło: https://rust.facepunch.com/roadmap/

Tagi: Facepunch playstation 4 Rust wideo