Jakub Barwiak Jakub Barwiak 01.02.2018 20:18
Legion. Drugi sezon na pierwszych urywkach
343V

Legion. Drugi sezon na pierwszych urywkach

Pierwszy sezon Legionu był spory ryzykiem podjętym przez stację FX. Ryzyko to się jednak opłaciło i dlatego możemy obejrzeć pierwsze urywki z drugiego sezonu.

FX opublikowało filmik, w którym chwali się co przygotowało na 2018 rok. W nim możemy zobaczyć pierwsze fragmenty drugiego sezonu Legionu. Urywki te zaczynają się około 1 minuty materiały i przewijają się aż do końca zapowiedzi.

Shazam! Rozpoczęły się zdjęcia

Pierwszy sezon Legionu był dosyć ryzykownym ruchem dla stacji FX, jego sukces oznacza jednak, iż twórcy w drugiej serii otrzymają więcej wolności, a to może oznaczać, jeszcze więcej dziwności i oryginalności. Serial ten jest niezwykle kreatywny w przenoszeniu komiksowego oryginału na ekrany telewizorów, możemy więc śmiało założyć, iż seria druga dalej będzie jedną z najbardziej stylowych ekranizacji komiksowych.

W materiale FX możemy zobaczyć również urywki z serialu Pose, który opowie o Nowym Jorku lat 80-tych i środowiskach LGBT z tamtego okresu. Stacja chwali się również spin-offem Synów Anarchii, zatytułowanym Mayans MC, a także nowymi sezonami Snowfall i Archera.

Drugi sezon Legionu zadebiutuje w kwietniu.

Źródło: https://screenrant.com/legion-tv-show-season-2-first-look/

Tagi: fx legion Marvel Video