Jakub Barwiak Jakub Barwiak 01.02.2018 20:02
Bad Boys 3 z reżyserami?
439V

Bad Boys 3 z reżyserami?

Trzecia część Bad Boys pozostaje w zawieszeniu od dłuższego czasu. Być może wkrótce się to zmieni, Sony negocjuje właśnie angaż nowych reżyserów produkcji

Bad Boys 3 jest już w produkcji od dłuższego czasu. Swego czasu mówiło się, iż film ma wyreżyserować Joe Carnahan (Przetrwanie), jednak ostatecznie porzucił on ten projekt. Teraz serwis Deadline podaje, iż Sony prowadzi rozmowy z Adilem El Arbim i Bilallem Fallahem. Duet miałby wyreżyserować kolejną część przygód charakternych gliniarzy. W rolach Mike’a Lowreya i Marcusa Burnetta mają powrócić Will Smith i Martin Lawrence. Jerry Bruckheimer ponownie będzie producentem.

Pasja z sequelem?

Jeżeli nazwiska El Arbi i Fallah brzmią wam znajomo, to dlatego iż są oni powiązani z inną wielką kontynuacją produkcji BruckheimeraGliniarzem z Beverly Hills 4. O tym projekcie jest jednak cicho od czerwca 2016 roku, gdy ogłoszono angaż reżyserów. Znani są oni również ze swojego debiutu – filmu Black.

W tym momencie mówi się, iż zdjęcia do Bad Boys 3 miałyby się zacząć już w sierpniu tego roku. Jeśli tak by się stało, to można zakładać, iż film może zadebiutować w kinach już w 2019 roku, najpóźniej w 2020 roku. Niezależnie jednak od ostatecznej daty premiery, trzecia część Bad Boys trafi na zupełnie innych odbiorców, niż dwójka która debiutowała w 2003 roku. Widownia wciąż jest jednak głodna nostalgicznych powrotów, więc w zasadzie to czemu by nie?

Źródło: http://collider.com/bad-boys-3-new-directors-adil-el-arbi-bilall-fallah/#images

Tagi: Bad Boys 3 jerry bruckheimer sony pictures will smith