Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 01.02.2018 19:48
Assassin's Creed Dynasty - seria zabierze nas do Chin?
717V

Assassin's Creed Dynasty - seria zabierze nas do Chin?

Czyżby kolejna odsłona serii próbowała ugryźć klimaty orientalne i zabrała nas do Chin? Przeciek zdradza istnienie projektu o nazwie Assasin's Creed Dynasty.

Assassin's Creed Dynasty może się okazać kolejną grą z serii, która po wyprawie do gorącego Egiptu zabrałby nas do Chin. Informacja pochodzi od pracownika Technicolor, czyli firmy zajmującej się animacjami. Pracownik twierdzi, że obecnie pracuje przy takim projekcie. Ekipa już w przeszłości współpracowała z Ubisoft, więc coś może być na rzeczy.

Assasin's Creed: Origins otrzyma przedmioty z For Honor

Assassin's Creed Dynasty może równie dobrze oznaczać nazwę kodową nowej gry lub coś, co niekonieczne będzie pełnoprawnym rozdziałem cyklu. Warto tutaj przytoczyć, że seria już w przeszłość zabrała nas w klimaty azjatyckie. Mniejszy tytuł o nazwie Assassin's Creed Chronicles: China był osadzony w tym kraju i przedstawiał wydarzenia z okresu Dynastii Ming. Bohaterka gry o imieniu Shao Jun wystąpiła również w krótkiej animacji z 2014 roku.

Egzotyczne klimaty azjatyckie mogłyby być ciekawym wyborem i kierunkiem dla serii. Szczególnie dla tych, którym niekoniecznie przypadły do gustu piramidy i pustynie skąpane w blasku gorącego słońca. Dynastia Ming to bogaty okres historyczny, który mógłby zostać bardzo zgrabnie wykorzystany w kolejnych przygodach bractwa asasynów. Co sądzicie o takim kierunku cyklu?

Assassin's Creed Origins - zwiastun DLC "The Hidden Ones"

Źródło: https://www.psu.com/news/assassins-creed-dynasty-leak-suggests-china-location/

Tagi: