Kacper Mądry Kacper Mądry 01.02.2018 18:58
Mobius Final Fantasy z wydarzeniem Final Fantasy VII
230V

Mobius Final Fantasy z wydarzeniem Final Fantasy VII

Mobius Final Fantasy jest jedną z mobilnych odsłon popularnej serii. W najnowszym wydarzeniu w grze pojawili się bohaterowie kultowej siódmej części.

Mobius Final Fantasy pozwala nam wcielić się w bohatera imieniem Wol. Światu zagraża niebezpieczeństwo, a my jako Wojownik Światła musimy stawić czoła złu.

Final Fantasy XV: Pocket Edition z datą premiery

W Mobius Final Fantasy toczymy pojedynki z wrogami za pomocą systemu tur. W raz z wykonywaniem misji fabularnych odkrywamy nowe uzbrojenie oraz zyskujemy umiejętności. Rozgrywka została przystosowana do mobilnego grania i jest dostępna na systemach Android oraz iOS

W najnowszym wydarzeniu w świecie Mobius Final Fantasy pojawiają się bohaterowie z Final Fantasy VII. Autorzy wprowadzili zupełnie nowy rozdział historii podczas, którego spotkamy Sephirotha oraz Clouda. Kolaboracja z FFVII zmienia system budowania materii w grze. Nowe misje pozwolą wcielić się w Sephirotha oraz wezwać "Hero of Despair" - nowy typ legendarnego wojownika.

Mobius Final Fantasy - zwiastun prezentujący Sephirotha

Wydarzenie jest tylko wstępem do dalszych atrakcji w grze. W najbliższej przyszłości zawartość Mobius Final Fantasy zostanie rozszerzona o postaci z Final Fantasy XIV oraz Final Fantasy XV. W grze rozdawane będą również bonusy ułatwiające rozgrywkę. Wszystko to dzieje się po to, aby rozpromować tytuł, który poza granicami Japonii ma bardzo małą popularność.

Źródło: https://gematsu.com/2018/02/mobius-final-fantasy-adds-final-fantasy-vii-collaboration-event-fatal-calling-part-1

Tagi: mobile Mobius Final Fantasy