Daniel Stroński Daniel Stroński 01.02.2018 12:01
Attack on Titan 2 uczy, jak walczyć z ogromnymi maszkarami
268V

Attack on Titan 2 uczy, jak walczyć z ogromnymi maszkarami

Attack on Titan 2 zdaje sobie sprawę, że choć to już druga część, specyficzna walka z wielkimi tytanami znacznie różni się od typowych starć w grach. Oto krótki pokaz, o co w tym wszystkim chodzi.

Attack on Titan 2 planuje zająć się wydarzeniami z drugiego sezonu anime, a tam na pierwszym planie (zaraz obok budowania relacji między postaciami!) są starcia z tytanami. Nierówna walka i jedyny sposób na zdobycie przewagi to umiejętne manewrowanie z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.

Attack on Titan 2 na dramatycznym zwiastunie

Twórcy Attack on Titan 2 zamieścili kilka rad, których powinien się trzymać gracz chcący zanurzyć się w tym świecie. Oczywiście fanom nie trzeba tłumaczyć, że wrażliwym miejscem gigantycznych przeciwników jest ich kark, ale to nie jedyne, na co powinniśmy zwracać uwagę. Przede wszystkim mobilność i uniki. Po drugie - korzystanie z pomocy drużyny. A jeśli dbacie o przyszłość ludzkości, zamiast zabijać przeciwnika spróbujcie go raczej pojmać, by przeprowadzić ważne eksperymenty. Wszystko to dostaniemy już w przyszłym miesiącu, 20 marca.

Attack on Titan 2 - zwiastun z rozgrywką

 

Tagi: attack on titan 2 Koei Tecmo Omega Force