Paweł Musiolik Paweł Musiolik 01.02.2018 10:31
Dragon Ball FighterZ - 2 miliony sprzedanych gier
340V

Dragon Ball FighterZ - 2 miliony sprzedanych gier

Bandai Namco ma wielkie plany odnośnie Dragon Ball FighterZ. Wydawca liczy, że tytuł stanie się jedną z ich największych gier na konsolach tej generacji. Pierwsze wyniki sprzedaży mogą ich napawać optymizmem.

Dragon Ball FighterZ do sprzedaży trafiło raptem kilka dni temu, ale Bandai Namco już teraz podzieliło się ze światem (i inwestorami) informacją o tym, ile kopii gry wysłano do sklepów i ile sztuk sprzedało się w cyfrowej dystrybucji.

Dragon Ball FighterZ. Gracze odkryli postaci z DLC

Dragon Ball FighterZ w cztery dni od premiery trafił do sklepów w 2 milionach sztuk. W tym wyniki zaliczona jest także sprzedaż w cyfrowej dystrybucji (m.in. PS Store, Xbox Live, Steam). Tym samym, Dragon Ball FighterZ można zaliczyć jako tytuł, który najszybciej osiągnął sprzedaż 2 milionów kopii. Co prawda nie wiemy ile z tego trafiło do klientów, ale dla Bandai Namco to bez znaczenia.

Sama gra jest sukcesem - zbiera dobre oceny, na PC-tach zanotowała najlepszy start z ostatnich bijatyk. Ponad 40 tysięcy ludzi grało w szczytowym momencie na Steamie, co pokazuje, jak mocną markę ma Dragon Ball.

Źródło: http://bandainamcoent.co.jp/corporate/press/release/63/pdf/20180201-1.pdf

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ playstation 4