Jakub Barwiak Jakub Barwiak 31.01.2018 17:35
Detective Pikachu. Aktor znany z Piratów z Karaibów dołącza do obsady
290V

Detective Pikachu. Aktor znany z Piratów z Karaibów dołącza do obsady

Aktorski film Pokemon zapowiada się coraz ciekawiej. Do obsady obrazu dołączył właśnie aktor znany m.in. z Piratów z Karaibów.

Universal Pictures ogłosiło, iż do obsady Detective Pikachu dołączą Bill Nighy – brytyjski aktor znany chociażby z Piratów z Karaibów i Czas na miłość, oraz Chris Geere (1000 lat po Ziemi). Dołączą oni do gwiazdy produkcji Ryana Reynoldsa, który użyczy swojego głosu komputerowo wygenerowanemu Pikachu. Towarzyszyć mu będzie chłopak, w tej roli Justice Smith, próbujący odnaleźć swojego ojca. Zdjęcia do aktorskiego filmu Pokemon ruszyły w zeszłym tygodniu.

Pierwsze zdjęcia z produkcji

Wytwórnia nie zdradziła wielu szczegółów dotyczących postaci, w które wcielą się Nighy i Geere. Wiadomo jedynie, iż będą to ojciec i syn. Trudno jednak powiedzieć czy będą to postacie centralne dla fabuły czy też może bardziej poboczne. Biorąc jednak pod uwagę komediowy urok Brytyjczyka, można się spodziewać jego większego udziału w Detective Pikachu. Może być on świetnym uzupełnieniem dla Ryana Reynoldsa, który w produkcji będzie grał pierwsze skrzypce.

Detective Pikachu zadebiutuje w kinach w maju przyszłego. W obsadzie oprócz wyżej wymienionych znaleźli się również Ken Watanabe i Kathryn Newton. Reżyseruje Rob Letterman (Gęsia skórka).

Źródło: https://screenrant.com/detective-pikachu-bill-nighy-cast/

Tagi: detective pikachu legendary pictures Pokemon universal pictures