Paweł Musiolik Paweł Musiolik 31.01.2018 13:57
Destiny 2 - wyciekły informacje na temat drugiego DLC
567V

Destiny 2 - wyciekły informacje na temat drugiego DLC

Destiny 2 jak na razie ma zapowiedziane dwa rozszerzenia. Pierwsze - Klątwa Ozyrysa - pojawiło się pod koniec zeszłego roku. Drugie ma pojawić się wiosną tego roku. Gods of Mars - bo tak ma się nazywać, opowie nam historię krążącą wokół Rasputina.

Destiny 2 walczy o powrót do łaski fanów, którzy masowo odwracają się od Bungie, krytykując ich ruchy związane z grą. Po wyjątkowo słabym rozszerzeniu Klątwa Ozyrysa, u wielu miarka się przebrała i postanowili porzucić grę. Podobnie uczynili najwięksi streamerzy, którzy do tej pory mocno angażowali się w grę.

Destiny 2 powodem zmartwienia analityków

Ostatnie zmiany wprowadzone przez Bungie są krokiem w dobrym kierunku, ale to tylko początek, by gra była taka, jakiej chcą fani. Czy drugie rozszerzenie - Gods of Mars - w tym pomoże? Przekonamy się, ale lepiej się nie nastawiać na coś niesamowitego.

W sklepie Microsoftu pojawiła się strona dodatku do Destiny 2, która ujawnia nam część zawartości oraz fabularny zalążek dodatku. I tu uwaga - ostrzegamy przed ewentualnymi spoilerami, bo te są spore.


Według oficjalnego opisu, w Gods of Mars wybierzemy się razem z Aną Bray na północy krąg Marsa, skąd do Strażników dotarł tajemniczy sygnał. Okazuje się, że Rasputin, najstarszy Warmind w świecie Destiny, po otrzymaniu sygnału o mrocznej mocy spoza galaktyki, postanowił zdradzić ludzkość i stworzyć maszynę, która zniszczy Wędrowca.

W rozszerzeniu dostać mamy:

  • Nową planetę wraz z miejscami do eksploracji - Mars
  • Nowe misje fabularne i przygody
  • Nowy ekwipunek
  • Nowe areny w trybie dla wielu graczy
  • Nowy Raid oraz frakcje przeciwników - Crow Slicer i Construct

I więcej. Z opisu fabuły, ta zapowiada się interesująco, ale jak wspomniałem - lepiej z dystansem podchodzić do planów Bungie. Klątwa Ozyrysa na papierze też wyglądała ciekawie, a ostatecznie - zawiodła.

Źródło: https://mp1st.com/news/rumor-destiny-2-gods-of-mars-dlc-2-details-leaked-on-xbox-store

Tagi: