Daniel Stroński Daniel Stroński 31.01.2018 12:13
Focus Home Interactive ujawni za tydzień swoje nowe gry
277V

Focus Home Interactive ujawni za tydzień swoje nowe gry

Focus Home Interactive, wydawca takich serii jak Farming Simulator, Styx oraz niedawnego The Surge, niebawem przedstawi nam plany na przyszłość - czyli gry Vampyr, Call of Cthulhu i nowe zapowiedzi!

Focus Home Interactive zaplanowało konferencję prasową w Paryżu, gdzie przedstawi plany na ten rok i dalszą przyszłość działalności wydawnictwa. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 7-8 lutego, czyli za tydzień, i mamy poznać informacje na temat nadchodzących gier - zarówno tych zapowiedzianych, jak i zupełnie nowych!

Nasza recenzja The Surge

Dlaczego warto czekać? Bo w produkcji znajdują się m.in. VampyrCall of Cthulhu: The Official Video Game, a to tylko część planu wydawniczego Focusa. Jest też kilka zapowiedzi:

Farming Simulator

19. odsłona symulatora rolnika ma pokazać świeże mechaniki, na które czekali gracze, i zupełnie nowy silnik mający oddać nam oprawę graficzną najwyższej klasy.

Spintires: MudRunner

Pół miliona sprzedanych kopii w okresie dwóch miesięcy to dużo jak na symulator jazdy ciężarówkami w trudnych warunkach. W przygotowaniu jest rozszerzenie "MudRunners USA" z prestiżowymi markami amerykańskimi i pewnie zobaczymy jakieś materiały, skoro premiera już za kilka miesięcy.

The Surge

Tu również prawie pół miliona kopii. Duży sukces nowej marki ma się przełożyć na "nową fazę współpracy między deweloperem a wydawcą". Soulsy sci-fi z budowaniem swoich egzoszkieletów mogą mieć przyszłość!

Tagi: Dontnod Entertainment Focus Home Interactive Oovee Games Studio Spintires: MudRunner Vampyr