Daniel Stroński Daniel Stroński 31.01.2018 11:50
PlayStation Europe chwali się nadchodzącymi premierami
1276V

PlayStation Europe chwali się nadchodzącymi premierami

Red Dead Redemption 2, Spider-Man, Days Gone, God of WarThe Last of Us: Part II i wiele innych - mamy zwiastun gier, które zmierzają na PlayStation 4!

Przyszłość konsoli PlayStation 4 maluje się w jasnych barwach. Już w przyszłym tygodniu dostaniemy rewelacyjnie oceniany remake Shadow of the Colossus, a to tylko początek dużych produkcji przygotowanych na ten i następny rok! Jeśli nic nie zostanie opóźnione, oczywiście.

Spider-Man we wrześniu? Wyciekła data premiery

Red Dead Redemption 2God of War, The Last of Us: Part II, Spider-Man - te i wiele innych produkcji z poniższego zwiastuna to tytuły tworzone przez zawodowców. Od takich studiów jak Rockstar Games, Sony Santa Monica czy Insomniac Games oczekujemy doskonałości, szczególnie że ich dzieła przygotowane są przede wszystkim na PS4. Zdrowy rozsądek podpowiada, żeby nawet na te największe gry się przesadnie nie nakręcać... ale co to by było za hobby, gdybyśmy nie podchodzili do niego tak emocjonalnie?

PlayStation Europe - nadchodzące gry

 

Źródło: YouTube (PlayStation Europe)

Tagi: Bluepoint Games Red Dead Redemption 2 Rockstar Games Rockstar San Diego Shadow of the Colossus Sony Interactive Entertainment