Paweł Musiolik Paweł Musiolik 31.01.2018 01:07
Nowy Battlefield pojawi się w październiku
1384V

Nowy Battlefield pojawi się w październiku

Nowy Battlefield pojawi się w październiku tego roku. Potwierdziło to Electronic Arts w trakcie konferencji dla inwestorów w trakcie zdawania raportu fiskalnego za ostatni kwartał.

O tym, że pojawi się nowy Battlefield wiemy nie od dziś. W trakcie konferencji dla inwestorów, Electronic Arts postanowiło ujawnić okienko premierowe nowej odsłony najpopularniejszej serii DICE.

Battlefield 1. Od teraz Operacje z DLC nie wymagają przepustki Premium!

Według Electronic Arts, październik 2018 roku będzie należał do nowej odsłony w serii Battlefield. Poza wzmianką o grze, nie ujawniono nic konkretnego - żadnego tytułu, żadnego okresu historycznego jaki zostanie wzięty na tapet. EA nauczone chyba porażką Titanfalla, uznało że bezpiecznie dla swoich gier (głównie dla Anthem) będzie pozostawienie w październiku na polu walki jedynie Battlefielda.

Czego możemy spodziewać się po nowej odsłonie? Wcześniejsze plotki mówiły o Battlefield: Bad Company 3, jednak te szybko zostały przez osoby powiązane ze studiem zdementowane (choć niejako potwierdzono, że coś w tym kierunku robiono). Informatorzy wskazują, że po pierwszowojennym Battlefieldzie 1, nowy Battlefield wróci do czasów 2 wojny światowej. Prawdopodobnie by nawiązać rywalizację z Call of Duty: WW2, któremu powrót do źródeł wyszło na zdrowie.

Ucieszylibyście się z takiego powrotu? W może macie nadzieję na coś innego? Zapraszamy do dyskusji oraz głosowania w ankiecie.

Tagi: Battlefield Electronic Arts