Jakub Barwiak Jakub Barwiak 30.01.2018 20:45
Shazam! Rozpoczęły się zdjęcia
296V

Shazam! Rozpoczęły się zdjęcia

Mimo kilku ciosów jakie przyjęło, filmowe uniwersum DC wciąż trzyma się na nogach. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do Shazama.

Shazam! się robi. Reżyser widowiska DCDavid F. Sandberg (Anabelle: Narodziny zła) pochwalił się na Instagramie rozpoczęciem zdjęć do swojego superbohaterskiego widowiska. Film Sandberga opowiada o chłopcu, który wypowiadając słowo Shazam! zmienia się w dorosłego superbohatera. Znany z serialu Chuck, Zachary Levi wciela się w herosa, Asher Angel (Andi Mack) gra młodszą wersję głównego bohatera – Billy’ego Batsona.

Nowi mutanci bez kategorii wiekowej R

Tonacja Shazama! ma różnić się od tej, którą dotychczas poznaliśmy w filmowym uniwersum DC. Zachary Levi porównał widowisko do filmu Duży z Tomem Hanksem. Z kolei Sandberg wspominał o chęci wprowadzenia do Shazama bardziej komediowego, lżejszego tonu. Być może nawet bardziej niż w Wonder Woman.

Potwierdzono również, iż Maxime Alexandre będzie odpowiadał za zdjęcia. Alexandre pracował wcześniej z Sandbergiem na planie Anabelle: Narodziny zła. Co istotne ma on doświadczenie nie tylko w horrorach, pracował również nad familijnym Ziemia wzywa Echo.

Shazam! Jest więc w tym momencie drugim filmem DC, obok Aquamana, nad którym aktualnie trwają prace. Widowisko zadebiutuje w kwietniu przyszłego roku.

Źródło: http://collider.com/shazam-filming-begins-dceu/#david-f-sandberg

Tagi: dc new line cinema shazam warner bros