Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.01.2018 19:53
Rainbow Six: Siege rozpoczyna trzeci rok wsparcia. Przygotujcie się na Operację Chimera
381V

Rainbow Six: Siege rozpoczyna trzeci rok wsparcia. Przygotujcie się na Operację Chimera

Rainbow Six: Siege nie zwalnia tempa i przygotowuje graczy na kolejną dawkę nowości. Do gry trafią następni operatorzy i tymczasowe wydarzenie, w którym prawdopodobnie postrzelamy do żywych trupów.

O przyszłość Rainbow Six: Siege nie musimy się martwić. Gra będzie wspierana przez kolejne lata, a teraz rozpoczyna trzeci rok nowości i kolejny sezon.

Rainbow Six: Siege nie zdrożeje - Ubisoft przeprasza za aferę

Rainbow Six: Siege to silnie wspierana przez Ubisoft usługa, która cyklicznie otrzymuje nową zawartość w ramach sezonów. Kolejny rozpoczyna się właśnie od "Operacji Chimera" i wprowadza nowych operatów do jednostki antyterrorystycznej. Będą oni grywalni również w ograniczonym czasowo wydarzeniu "Outbreak" razem z wcześniejszymi postaciami. Jeden z operatorów pochodzi z Francji i wykorzystuje w walce drona. Drugi korzysta z rozkładających się nanobotów.

Wydarzenie "Outbreak" to ograniczona czasowo nowość do rozgrywania w trybie kooperacji dla trzech graczy. Dzięki tej rozgrywce zdobędziemy nowe przedmioty kosmetyczne, skórki dla broni, ubrania i parę innych przedmiotów. Naszym zadaniem będzie zneutralizować zagrożenie biologiczne w Nowym Meksyku. Więcej informacji otrzymamy w dniach 13-18 lutego, ale zapewne chodzi o tryb zombie.

Źródło: https://rainbow6.ubisoft.com/siege/pl-PL/news/detail.aspx?c=tcm:154-318132-16&ct=tcm:154-76770-32

Tagi: operacja chimera rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal