Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.01.2018 17:39
Ni no Kuni 2 prezentuje się pięknie i pozwoli stworzyć własne królestwo
793V

Ni no Kuni 2 prezentuje się pięknie i pozwoli stworzyć własne królestwo

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom otrzymało nową galerię prezentującą tryb tworzenia królestwa oraz duchy Higgledies. Będą to nasi towarzysze, którzy wspomogą nas w trakcie podróży. Ich pomoc będzie przydatna w wielu aspektach gry.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom nie pozwoli zbierać znanych z poprzednika stworków "Familliars". Zamiast tego do akcji wkroczą nowe duszki ochrzczone mianem Higgledies. Nowa galeria skupia się właśnie na nich oraz elementach budowy królestwa.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom - zobaczcie jak powołano do życia bohaterów z gry

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom to historia o wygnanym księciu Evanie, który jednak nie poddaje się i postanawia założyć własne królestwo. Stworzymy je poprzez tryb ekonomiczny, gdzie zbudujemy budowle będziemy zarządzać społecznością żyjącą w pokoju. Tworząc nowe budynki możemy stworzyć miejsca pracy dla obywateli, a rozwijanie naszego królestwa otworzy nam dostęp do nowych przedmiotów, broni i duchów Higgledies.

Ni no Kuni 2 - Higgledies

Higgledies to duchy, które wspomogą nas w naszej wyprawie. W grze znajdzie się ponad 100 unikalnych rodzajów tych stworków. Podczas walki będą automatycznie atakować przeciwników i zwiększać nasze statystyki. Ich pomoc będzie również nieodzowna w trakcie eksploracji i pozwoli odkryć nieznane skróty w lochach oraz ścieżki. Zrzuty ekranu prezentujące tryb tworzenia królestwa i Higgledies znajdziecie w galerii poniżej.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom pojawi się na PlayStation 4 z dniem 23 marca.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom - zwiastun Gamescom 2017

Źródło: Higgledies

Tagi: Bandai Namco galeria level 5 Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom PlayStation 4 wideo zrzuty ekranu