Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.01.2018 21:03
Spider-Man we wrześniu? Wyciekła data premiery
723V

Spider-Man we wrześniu? Wyciekła data premiery

Prawdopodobnie poznaliśmy przedwcześnie datę premiery wielce wyczekiwanego Spider-Man od twórców Ratcheta i Spyro. Gra ma zadebiutować we wrześniu.

Spider-Man od ekipy Insomniac to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier zmierzających ekskluzywnie na PlayStation 4. Mamy otrzymać spektakularnie wyglądającą grę akcji, która zapowiada się na najlepszą adaptację przygód tego superbohatera w formie gry. Utalentowane studio w przeszłości niejednokrotnie udowadniało, że zna się na tworzeniu wyjątkowych gier, więc oczekiwania są tym bardziej uzasadnione.

Spider-Man od Insomniac - okładka tuż za rogiem

Spider-Man ma zadebiutować 28 września 2018 roku. Wyciek pochodzi z internetowego sklepu Cool Shop, który w przeszłości zdradzał już przedwcześnie nieogłoszone daty premiery gier. Nie jest to oficjalna informacja, więc miejcie na uwadze, że to tylko plotka. W przeszłości jednak często zdarzało się, że takie wycieki zostawały później potwierdzane przez wydawców. Wrzesień wydaje się również prawdopodobnym terminem zważywszy na to, że pierwsza połowa roku stanie pod znakiem Shadow of the Colossus, God of War i możliwe, że Detroit: Become Human.

Spider-Man Data premiery

 

Źródło: Cool Shop

Tagi: Insomniac Games playstation 4 Sony Interactive Entertainment Spider-Man wideo