Jakub Barwiak Jakub Barwiak 29.01.2018 19:36
Detective Pikachu. Pierwsze zdjęcia z produkcji
454V

Detective Pikachu. Pierwsze zdjęcia z produkcji

Już w przyszłym roku zadebiutuje aktorski film Pokemon. W sieci ukazały się właśnie pierwsze zdjęcia przedstawiające rekwizyty z planu filmowego.

Howard Bud – jeden z użytkowników Twittera podzielił się zdjęciami scenografii nadchodzącego, aktorskiego filmu Pokemon. Na zdjęciach tych widzimy rekwizyty, które znajdą się w scenach dziejących się na komisariacie policji w Ryme City. Zdradzają one nam kilka ciekawych faktów dotyczących Detective Pikachu.

Detective Pikachu z kolejnym gwiazdorem w obsadzie

Najbardziej intrygujące są dwa pierwsze obrazki, jeden z nich pokazuje nam logo RCPD, podkreślające współpracę ludzi i Pokemonów. Dzięki temu możemy zakładać, iż tytułowy detektyw nie będzie jedynym stworkiem w służbie prawa. Niewykluczone jednak, iż jako jedyny będzie zdolny do mówienia w naszym języku.

Na drugim zdjęciu widzimy, przede wszystkim, ogłoszenia dotyczące zaginionych Pokemonów. Dają one nam pogląd na to jak, w filmie będę wyglądać stworki w wersji CGI. Nie wiemy w tym momencie, czy będą one tworzone w technice motion capture, czy też może ich animacja zostanie dodana w postprodukcji.

Detective Pikachu zadebiutuje w kinach w maju przyszłego roku. W obsadzie znaleźli się m.in. Ryan Reynold, Ken Watanabe, Justice Smith i Kathryn Newton. Reżyseruje Rob Letterman (Gęsia skórka).

 

Źródło: https://screenrant.com/detective-pikachu-live-action-movie-set-photos/

Tagi: detective pikachu legendary pictures Nintendo Pokemon