Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.01.2018 17:23
Code Vein. Nowe wideo przedstawia różnorodność świata gry
289V

Code Vein. Nowe wideo przedstawia różnorodność świata gry

Code Vein otrzymało trzy nowe materiały wideo, na których możemy podziwiać kilka lokacji. Nie zabrakło też bliższego spojrzenia na główną bazę wypadową, która będzie jednym z nielicznych bezpiecznych miejsc.

Code Vein to mroczna gra osadzona w świecie zniszczonym przez apokalipsę. Wcielimy się w członka wampirzej społeczności, która walczy o przetrwanie w wyjątkowo niesprzyjających warunkach.

Code Vein - 14 minut rozgrywki i nowe zrzuty ekranu

Code Vein pod względem rozgrywki inspiruje się mocno serią "Souls". Czekają nas niezliczone pojedynki z wymagającymi przeciwnikami i potężnymi bossami, a także sporo eksploracji różnorodnych środowisk. Nowe fragmenty rozgrywki rzucają trochę światła na temat przedstawionego świata gry. Pierwszy z filmów ukazuje naszą bazę wypadową, w której spędzimy na pewno mnóstwo czasu i odpoczniemy przed kolejnymi wyzwaniami.

Code Vein - Home Base

Code Vein cechuje się posępną i dołującą atmosferą dodający do niej wygląd postaci przywodzący na myśl twórczość z kategorii anime. Drugim fragment przedstawia płonące i zniszczone miasto pełne groźnych potworów.

Code Vein - City of Falling Flame

Zmieniamy klimat i udajemy się do ośnieżonych gór wraz z mroźnymi jaskiniami. Widać, że na różnorodność nie powinniśmy narzekać i świat gry zaoferuje wiele odmiennych lokacji z unikalnymi widokami. Premiera Code Vein odbędzie się w tym roku. Na razie nie znamy dokładnej daty premiery.

Code Vein - Ridge of Frozen Souls

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/code-vein-home-base-city-falling-flame-ridge-frozen-souls-gameplay

Tagi: Bandai Namco Code Vein namco bandai PlayStation 4 wideo