Kacper Mądry Kacper Mądry 29.01.2018 09:12
Final Fantasy XV: Pocket Edition z datą premiery
454V

Final Fantasy XV: Pocket Edition z datą premiery

Final Fantasy XV: Pocket Edition już niedługo zadebiutuje na smartfonach. Poznaliśmy również opis gry z cyfrowego sklepu.

Final Fantasy XV: Pocket Edition to mobilne wcielenie Final Fantasy XV. Produkcja powstaje z myślą o urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

Informacje o grze pojawiły się w App Store należącym do Apple. Strona z Pre-Orderem zdradza datę premiery oraz podstawowe informacje o nowym tytule. Final Fantasy XV: Pocket Edition będzie produkcją, która przedstawi historię z Final Fantasy XV w małej, uproszczonej formie.

Gra zostanie podzielona na dziesięć rozdziałów, a pierwsze dwa z nich będą dostępne za darmo, z możliwością dokupienia pozostałych. Wszystkie czynności w grze powinny być rozwiązane za pomocą dotknięcia ekranu. Nie będzie wirtualnego grzybka czy przycisków akcji.

Final Fantasy XV: Pocket Edition - zwiastun premierowy

Gra współpracować będzie z telefonami z zainstalowanym min. iOS 11.1 oraz zadziała na iPhonie 6s oraz nowszych. Sam instalator gry zajmie 5GB podczas gdy cała gra ukradnie nam na dysku 8GB. Final Fantasy XV: Pocket Edition pojawi się w sprzedaży od 9 lutego 2018 roku.

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/final-fantasy-xv-pocket-edition-launches-february-9

Tagi: Final Fantasy XV: Pocket Edition mobile Square Enix