Kacper Mądry Kacper Mądry 27.01.2018 14:12
Twórcy Wolfensteina szukają programisty do trybu online
705V

Twórcy Wolfensteina szukają programisty do trybu online

Machinegames opublikowało nową ofertę pracy. Autorzy Wolfensteina szukają osoby odpowiedzialnej za tryb sieciowy.

Wydaje się, że powoli kończą się firmy, które są w stanie przetrwać w biznesie bez implementacji trybu sieciowego w swoich grach. Autorzy nastawionego na tryb jednoosobowy Wolfensteina poszukują programisty, który zajmie się trybem online.

Bethesda obiecała nie porzucić graczy jednoosobowych

W ogłoszeniu o pracę czytamy, że nowy pracownik byłby odpowiedzialny za współpracę z resztą zespołu nad aspektami sieciowymi produkcji. Możemy się zatem spodziewać, że najnowsza gra studia, którą najprawdopodobniej będzie trzeci Wolfenstein pozwoli nam również na zabawę w sieci.

Oczywiście nie oznacza to, że kampania w nowym Wolfie będzie słabsza, niż w poprzednich genialnych częściach. Możemy dostać kolejną genialną historię, która uzupełniona będzie o potyczki sieciowe. Jedyne co martwi to to, że w dzisiejszych czasach, gry bez trybu sieciowego nie są w stanie przynosić zakładanych zysków. Czyżby gry nastawione tylko na kampanię fabularną miały stać się domeną "dużych indyków" pokroju Hellblade: Senua's Sacrifice?

Wolfenstein 2: The New Colossus - zwiastun prezentujący rozgrywkę

 

Źródło: https://www.resetera.com/threads/machinegames-wolfenstein-hiring-a-network-programmer-to-make-online-game-features.19250/

Tagi: Bethesda machine games PlayStation 4 Wolfenstein 2: The New Colossus