Kacper Mądry Kacper Mądry 27.01.2018 11:24
Code Vein. Zobacz 14 minut z rozgrywki oraz nowe zrzuty ekranu
1015V

Code Vein. Zobacz 14 minut z rozgrywki oraz nowe zrzuty ekranu

Code Vein zostało zaprezentowane na nowym zwiastunie i zrzutach ekranu. Materiał prezentuje krótki wycinek z walki, a zdjęcia nowe postaci.

Code Vein zapowiada się na kolejnego reprezentanta bardzo wymagających gier. Japońska produkcja została zademonstrowana na nowym nagraniu i zrzutach ekranu.

Zobacz nagranie Code Vein w trybie kooperacji

Code Vein tym razem prezentuje nam swój system walki. Możemy obejrzeć jak wygląda walka z licznymi potworami. Autorzy prezentują również możliwość eksperymentowania z różnymi mechanikami w systemie walki. Tym razem naszemu bohaterowi towarzyszy bohaterka Mia, która również może włączyć się do walki.

Koniec nagrania prezentuje urywek walki z bossem. Pojedynek z potężnym przeciwnikiem wydaje się być łatwiejszy niż w innych tego typu grach. Wszystko przez obecność naszej towarzyszki, która może odwracać uwagę naszego celu, co ułatwia podchodzenie go od strony pleców.

Code Vein - nagranie z rozgrywki

Code Vein pokazało się nam dzisiaj również na nowych zrzutach ekranu. Bandai Namco prezentuje lokacje w grze oraz same postaci. Spotkamy Coco (głos Nanako Mori), Davisa (głos Shin Takahashi), Io (głos Lynn) oraz Rin Murasame (głos Yuuki Takada) i Gregorio Silva (głos Akio Ootsuka). W galerii na dole odnajdziecie również zdjęcia prezentujące edytor postaci, główną bazę bohaterów czy zdjęcia z jednej z misji.

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: Bandai Namco Code Vein namco bandai PlayStation 4