SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.01.2018 03:01
Paragon zostaje skasowane
1916V

Paragon zostaje skasowane

Paragon ostatecznie zostaje skasowane. Staje się to szybciej niż ktokolwiek mógł się spodziewać.

Gdy kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Paragon może zostać zabite przez Epic Games, nie spodziewaliśmy się, że stanie się to tak szybko. Z powodu ciągnących się problemów ze zdobyciem odpowiedniej popularności i ogromnego sukcesu Fortnite oraz Fortnite Battle Royale, Epic postanowiło zaprzestać wsparcia Paragon i zamknąć projekt.

Fortnite - aktualizacja 2.3.0

Tak jak pisaliśmy ostatnio - studio miało poważny problem z uczynieniem Paragon grą popularną. Będąca w becie przez kilkanaście miesięcy produkcja nie potrafiła znaleźć złotego środka by przyciągnąć do siebie nowych graczy i później ich zatrzymać. Epic Games kilka dni temu pisało, że wewnątrz studia prowadzone są rozmowy co dalej z grą. Nikt nie spodziewał się, że Paragon zostanie tak szybko zabity.

Serwery gry zostaną wyłączone już 26 kwietnia tego roku. Po tym dniu MOBA od Epic przestanie istnieć. Firma postanowiła zwrócić wszystkie wydane przez graczy pieniądze. Jeśli chcecie otrzymać zwrot kosztów przez was poniesionych, o to co trzeba zrobić:

  1. Jeśli nie gracie na komputerach PC, połączcie swoje konto Epic (jeśli trzeba, utwórzcie je).
  2. Jeśli gracie na komputerach PC lub połączyliście już swoje konto Epic, możecie zażądać zwrotu pieniędzy na stronie pomocy.

Co do powiedzenia ma studio na temat porażki Paragon?

Po długim namyśle i wielu trudnych dyskusjach w naszym wewnętrznym gronie stwierdziliśmy, że nie widzimy dobrego sposobu na rozwinięcie Paragona w tytuł MOBA, który przyciągnie wystarczająco wielu graczy, aby utrzymać się na rynku.

Nie poradziliśmy sobie wystarczająco dobrze, aby sprostać obietnicy, jaką złożyliśmy wraz z udostępnieniem Paragona. Zawiedliśmy was - mimo ciężkiej pracy zespołu twórców - i bardzo was przepraszamy.

Źródło: https://www.epicgames.com/paragon/pl/news/paragon-to-close-on-april-26?lang=pl

Tagi: Epic Games Paragon playstation 4