Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.01.2018 20:49
Ni No Kuni 2 - zobaczcie jak powołano do życia bohaterów gry
220V

Ni No Kuni 2 - zobaczcie jak powołano do życia bohaterów gry

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom będzie piękną przygodą i opowieścią napędzaną wieloma barwnymi osobistościami. Nowy zwiastun przedstawia w jaki sposób stworzono bohaterów gry i powołano ich do życia.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom to kontynuacja jednej z najlepszych gier jRPG poprzedniej generacji konsol. Oczekiwania fanów są wysokie i żeby im sprostać twórcy musieli opóźnić premierę gry. Ta jest jednak coraz bliżej i pojawi się 23 marca.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom - 25 minut świetnego materiału z gry

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom otrzymało nowy materiał wideo. Zwiastun ukazuje kulisy produkcji i skupia na bohaterach opowieści. Autorzy opowiadają o procesie twórczym podczas kreowania księcia Evana i jego towarzyszy. Wygnany książę i każda z postaci została powołana do życia w myśl zasady, aby gracze mogli od razu się do nich przywiązać. Poruszono również kwestię artystycznej oprawy graficznej. Wizualnie mamy do czynienia z małym dziełem sztuki przypominającym najlepsze dzieła legendarnego studia Ghibli. Tego typu technologia jest trudna ponieważ bohaterowie wyglądają, jakby byli płascy. W rzeczywistości są jednak przestrzennymi modelami 3D imitującymi animację dwuwymiarową.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom - Jak tworzono postacie?

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: Bandai Namco level 5 Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom PlayStation 4 wideo