Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.01.2018 19:37
Jak doszło do powstania Dragon Ball FighterZ?
472V

Jak doszło do powstania Dragon Ball FighterZ?

Nowy materiał poświęcony Dragon Ball FighterZ został utrzymany w formie dzienników producentów. Dowiemy się z niego, jak doszło do powstania tej fenomenalnej bijatyki.

Dragon Ball FighterZ po wielu miesiącach oczekiwań zadebiutowało na rynku i nie zawiodło. Gra zbiera na całym świecie fantastyczne oceny, a w opinii wielu jest jedną z najlepszych bijatyk tej generacji i ostatnich lat. Nam również się spodobała i otrzymała w recenzji bardzo wysoką notę 9/10.

W Dragon Ball FighterZ trzeba zagrać! - nasza recenzja

Dzisiaj premiera Dragon Ball FighterZ, a twórcy z tej okazji udostępnili dziennik wideo. Opowiadają w nim jak doszło do powstania gry. Po sukcesie serii Xenoverse, która rozeszła się w blisko 10 milionach sztuk, twórcy uświadomili sobie z jak wielką marką mają do czynienia. Autorzy zapragnęli trafić również do nowego grona fanów. Podjęto decyzję, aby przy kolejnej produkcji stworzyć bardziej poważną i tradycyjną bijatykę. Bandai prac zatrudniło ekipę z Arc System Works, bo wydawca już wcześniej współpracował z tym studiem przy okazji Dragon Ball: Extreme Butoden z konsoli Nintendo 3DS.

Dragon Ball FighterZ - powstanie Dragon Ball FighteRZ

Ta kolaboracja wyszła idealnie i otrzymaliśmy jedną z najlepszych gier w historii marki Dragon Ball. W efekcie możemy mówić o turniejowej bijatyce, która skradnie serca fanów i największych weteranów całego gatunku. Wszystko to w spektakularnie wyglądającej oprawie i ze świetną rozgrywką.

Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ PlayStation 4 wideo