Kacper Mądry Kacper Mądry 26.01.2018 16:49
PixARK łączy ze sobą ARK oraz Minecrafta
546V

PixARK łączy ze sobą ARK oraz Minecrafta

PixARK jest chińską produkcją, która wykorzystuje rozgrywkę z ARK: Survival Evolved oraz oprawę graficzną przywodzącą na myśl Minecrafta. Premiera jeszcze w tym roku.

PixARK jest produkcją studia Snail Games. Otwarty świat gry stworzony z voxeli jest mocno inspirowany grą ARK: Survival Evolved. Produkcja trafi w tym roku do sprzedaży w wersji cyfrowej oraz pudełkowej.

W PixARK gracze budzą się na tajemniczej wyspie, gdzie mogą liczyć tylko na siebie. Aby przeżyć będą musieli polować, tworzyć przedmioty, hodować rośliny oraz budować budynki, które ochronią ich przed dinozaurami oraz wrogo nastawionymi ludźmi. Świat PixARK skrywa tajemnice, których odkrycie zajmie graczom sporo czasu.

PixARK będzie zawierał tryb gry dla pojedynczego gracza oraz opcję gry wieloosobowej. Na naszej drodze stanie ponad sto różnych stworzeń, które będzie można oswoić i dosiadać. Nasze postacie będą mogły się rozwijać, a świat, który będziemy zwiedzali za każdym razem będzie na nowo generowany, aby każde podejście dawało inne doświadczenie. W grze znajdzie się również tryb kreatywny, który pozwoli na nieograniczoną surowcami zabawę w budowanie konstrukcji. Świat gry składać ma się z ośmiu biomów, na których wykonamy losowo generowane zadania.

PixARK - Oficjalny zwiastun

Premiera gry nastąpi w 2018 roku na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Źródło: http://www.allgamesdelta.net/2018/01/pixark-announced-for-ps4-xbox-one.html

Tagi: PixARK