Paweł Musiolik Paweł Musiolik 26.01.2018 00:53
For Honor - zbliża się piąty sezon gry
399V

For Honor - zbliża się piąty sezon gry

For Honor za trzy tygodnie świętować będzie pierwsze urodziny. Jednocześnie wystartuje piąte sezon gry, który przyniesie mnóstwo zmian w rozgrywce oraz najważniejsze - dedykowane serwery.

Drugi rok obecności For Honor na rynku zaznaczy się aktualizacją, która przebuduje grę, co jest już normą w przypadku gier Ubisoftu. Ekipa deweloperska mocno pracowała ostatnie kilka tygodni, by piąty sezon pozwolił wreszcie oddać do użytku dedykowane serwery.

Nasza recenzja For Honor

15 lutego wystartuje sezon, który ochrzczono mianem Ery Wilków. Poza dedykowanymi serwerami (te pojawią się w trakcie 5. sezonu), które bez wątpienia poprawią jakość rozgrywki, studio postanowiło nie dodawać nowych postaci, ale zamiast tego - przebudować obecne aktualnie w grze. Na początek solidnej przeróbki doczekają się:

  • Kensei
  • Pogromcy
  • Nobushi
  • Berserkerzy
  • Gaidheil

Zmiany, które zostaną wprowadzone dotyczyć będą ruchów postaci, ich animacji oraz ogólnego balansu. Kolejni bohaterowie zostaną uaktualnieni w późniejszych terminach. Poza tym, w grze pojawią się zupełnie nowe przedmioty do ekwipowania, podniesiony zostanie maksymalny poziom. Dojdą też przedmioty zapewniające większy przyrost doświadczenia (kosztem złomu), większy nacisk zostanie położony na tryb Trybutu.

For Honor - zwiastun 5 sezonu

Ale to nie wszystko. Pojawią się nowe tryby z wyzwaniami dla początkujących i zaawansowanych oraz nowe opcje treningowe na Arenie.

Jak oceniacie zapowiedziane zmiany?

Źródło: http://blog.ubi.com/en-GB/honor-season-5-coming/

Tagi: For Honor PlayStation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo