Jakub Barwiak Jakub Barwiak 25.01.2018 22:51
Hans Zimmer napisze muzykę do X-Men: Dark Phoenix
263V

Hans Zimmer napisze muzykę do X-Men: Dark Phoenix

Hans Zimmer – jeden z najsłynniejszych kompozytorów muzyki filmowej, w marcu 2016 roku ogłosił swoją emeryturę od kina superbohaterskiego. Emerytura ta nie trwała jednak długo.

Hans Zimmer ostatnio nie próżnował, niemiecki kompozytor napisał muzykę do oskarowej Dunkierki i Blade Runnera 2049. W listopadzie powróci on do kina superbohaterskiego, a jego twórczość będziemy mogli usłyszeć w czasie seansu X-Men: Dark Phoenix Simona Kinberga. Potwierdził to Evan Peters, wcielający się w Quicksilvera, który rozmawiał na temat widowiska w czasie podkastu HappySadConfused.

Nowi mutanci bez kategorii wiekowej R

Wszystko jest przygotowane i bardzo profesjonalne. To była zupełnie inna energia, wszystko chodziło jak w zegarku. Było to bardzo przyjemne doświadczenie. Sądzę, że film będzie niesamowity, Hans Zimmer pisze do niego muzykę. Nie wiem czy mogłem to powiedzieć. Simon otoczył się niesamowitymi ludźmi.

Ta wypowiedź świetnie kontrastuje z rzekomym chaosem, jaki miał panować na planie ostatnich części X-Men, reżyserowanych przez Bryana Singera. Również angaż Zimmera może wskazywać na to, iż mamy do czynienia z intrygującym projektem. Czy tak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się już w listopadzie.

Źródło: http://collider.com/hans-zimmer-x-men-dark-phoenix-composer/#images

Tagi: 20th century fox hans zimmer marvel x-men: dark phoenix