Jakub Barwiak Jakub Barwiak 25.01.2018 18:18
The Cured. Kolejne spojrzenie na tematykę zombie ze zwiastunem
451V

The Cured. Kolejne spojrzenie na tematykę zombie ze zwiastunem

Nie macie dość tematyki zombie?  W takim razie zobaczcie zwiastun filmu The Cured z Ellen Page.

Nie licząc kolejnych sezonów Walking Dead, tematyka zombie w starym stylu nie przebiła się do głównego nurtu filmu i telewizji. Zamiast tego otrzymujemy reinterpretacje tej tematyki, takie jak np. Maggie i Wszechstronna dziewczyna.

Nowi mutanci bez kategorii wiekowej R

Następnym filmem, który podtrzyma ten trend będzie The Cured – horror/dramat, którego akcja dzieje się w świecie dotkniętym przez chorobę, która zamieniała ludzi w stwory podobne do zombie. Po wynalezieniu lekarstwa, wyleczeni próbują powrócić do społeczeństwa.

The Cured opowiada historię Senana (Sam Keeley), zainfekowanego młodego mężczyznę , który wprowadza się do swojej bratowej i stara się zmierzyć ze swoją brutalna przeszłością. Wszystko to przez fakt, iż wyleczeni pamiętają czyny, które popełniali w trakcie choroby. Z powodu tej tematyki film kojarzy się z brytyjskim serialem In the Flesh.

The Cured - zwiastun

Za scenariusz i reżyserię odpowiada David Freyne. W obsadzie oprócz Sama Keeleya znaleźli się m.in. Ellen Page, Tom Vaughan-Lawlor i Paula Malcomson. The Cured zadebiutuje w amerykańskich kinach i serwisach VOD 23 lutego.

Źródło: http://collider.com/the-cured-ellen-page-zombie-movie-trailer/

Tagi: Ellen Page the cured Video

Nie przegap