Kacper Mądry Kacper Mądry 25.01.2018 18:14
Pure Farming 2018. Zwiastun przedstawia trzy tryby gry
302V

Pure Farming 2018. Zwiastun przedstawia trzy tryby gry

Pure Farming 2018 na nowym zwiastunie zdaje się być produkcją idealną dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Produkcja zaoferuje trzy tryby gry.

Pure Farming 2018 jest tytułem tworzonym przez studio Ice Flames, a wydawanym globalnie przez Wydawnictwo Techland. Najnowszy zwiastun prezentuje trzy tryby gry, które nauczą nas podstaw gry, a następnie pozwolą na swobodną rozgrywkę.

Zobacz poprzedni zwiastun Pure Farming 2018

Tegoroczna edycja gry zaoferuje zabawę w trzech, mocno różniących się trybach:

  • Moja Pierwsza Farma - pozwoli na zapoznanie się z podstawami rozgrywki. Szczegółowe opisy i porady mają krok po kroku przeprowadzić nas przez farmerskie rzemiosło. Wszystko to będzie spięte fabułą, której celem jest spłacenie odziedziczonego długu oraz utworzenie dobrze prosperującej farmy.
  • Wyzwania - mają one zaoferować 20 trwających godzinę scenariuszy. Każdy z nich postawi nas przed innym problemem. Będziemy walczyć z pożarami lub zmierzymy się z szarańczą. Tryb ten ma być idealny dla graczy, którzy mają mało czasu i chcą na chwilę usiąść, aby przejść misję.
  • Tryb Swobodny - będzie on klasycznym trybem dostępnym w wielu innych symulatorach. Pure Farming 2018 również zaoferuje możliwość rozgrywki takiej jak nam się żywnie podoba, gdzie sukces będzie zależał od efektywności pracy i podejmowanych decyzji.

Pure Farming 2018 - zwiastun trybów gry

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: PlayStation 4 pure farming 2018 Techland