Jakub Barwiak Jakub Barwiak 25.01.2018 13:39
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Książkowa adaptacja z dodatkowymi scenami
378V

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Książkowa adaptacja z dodatkowymi scenami

Podobała Wam się Ostatni Jedi? Jeśli tak a mimo to wciąż Wam w nim coś brakowało, możecie wypatrywać premiery książkowej adaptacji filmu. Ta ma zawierać kilka istotnych, dodatkowych scen. Spoilery. 

W najnowszym odcinku The Star Wars Show podano kilka informacji dotyczących nadchodzącej książkowej adaptacji Ostatniego Jedi. W powieści pojawią się sceny, które nie znalazły się w filmie, co ciekawe będą to całkiem istotne wydarzenia.

Dlaczego w Ostatnim Jedi zabrakło Rycerzy Ren?

Fani mogą oczekiwać, iż w książkowym Ostatnim Jedi poczytają o pogrzebie Hana Solo, relacji Rose i jej siostry Paige, a także doświadczą kilku scen z Canto Bight. Niewykluczone, iż pojawią się również wycięte sceny, o których mówił Rian Johnson. O jednej z nich wspominał w grudniu.

Na wyspie jest cała długa scena z Daisy i Markiem. Jest to pewnego rodzaju, dodatkowy test przez który musi przejść. Prowadzi to do emocjonalnej sceny między nimi. Jest także cała rozszerzona sekwencja, w której Finn, Rose i Dj przemykają przez Mega Niszczyciel.

Ci którzy nie mogą doczekać się książkowej wersji Ostatniego Jedi, powinni zaznaczyć w kalendarzu 6 marca, bo to właśnie wtedy ukaże się anglojęzyczna wersja powieści.

Źródło: https://theplaylist.net/star-wars-last-jedi-novelization-20180124/

Tagi: Disney Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi lucasfilm star wars: the last jedi