Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.01.2018 10:07
Star Wars Battlefront 2 - wkrótce kolejne darmowe dodatki
692V

Star Wars Battlefront 2 - wkrótce kolejne darmowe dodatki

Star Wars Battlefront 2 przedstawiło nam najbliższy plan darmowych dodatków oraz nowej zawartości. Wkrótce rozpocznie się drugi sezon, a wraz z nim do gry trafią m.in. nowe tryby gry.

Zgodnie z obietnicami, Star Wars Battlefront 2 będzie co jakiś czas otrzymywać kolejne darmowe dodatki. DICE podzieliło to na sezony. I tak jak w pierwszym dostaliśmy postać Finna i Phasmy oraz mapę na Crait, tak w kolejnym sezonie dostaniemy ... coś. Na razie ujawniono nam jedynie limitowany czasowo tryb gry.

Star Wars Battlefront 2 w trybie online będzie działał lepiej

Jak będą wyglądały najbliższe tygodnie z Star Wars Battlefront 2? W marcu poznać mamy jak zmieni się system postępów w grze, który pierwotnie zbudowano w oparciu o otwieranie lootboksów. Zanim to jednak nastąpi, w luty pojawi się nowy tryb - Jetpack Cargo. Będziemy w nim musieli zdobyć pakunek poruszając się na jetpackach i przenieść go w odpowiednie miejsce. Tryb przeznaczony jest dla 16 ludzi i według opisu DICE - jego dostępność będzie ograniczona czasowo.

Później pojawi się nowy sezon, ale jego zawartości jeszcze nam nie ujawniono. Pochwalono się za to danymi z pierwszego sezonu. W nim wygrał Nowy Porządek, którego wybrało 58% wszystkich graczy. Ale co ciekawe, to Finn cieszył się większa popularnością niż Phasma, o czym świadczy 18,5 miliona zabójstw jako Finn i tylko 8,2 mln Phasmą.

 

Źródło: https://www.ea.com/games/starwars/battlefront/battlefront-2/news/january-2018

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts PlayStation 4 star wars battlefront 2