Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.01.2018 19:59
Dandara to brazylijskie szaleństwo przepełnione akcją
489V

Dandara to brazylijskie szaleństwo przepełnione akcją

Dandara ma szanse skraść serce niejednego fana gier niezależnych i szybkich platformówek. Twórcy z Long Hat House publikują szalony zwiastun i opowiadają o swojej wyjątkowej grze.

Twórcy Dandara chwalą się unikalnym podejście do platformówek i gier z podgatunku Metroidvania. Tytułowa bohaterka trafi do świata Salt, który musi się zmierzyć z zagrożeniem ze strony armii Eldarian. Będziemy przemierzać krainy pozbawione określonego kierunku, aby przywrócić ład i porządek.

Więcej informacji o Dendara znajdziesz w naszej bazie gier

Dandara ma zaoferować oryginalny i płynny sposób poruszania się. Gra będzie pozbawiona chodzenia i biegania. Zamiast tego będziemy wszędzie skakać i odbijać od powierzchni. Co ciekawe, główna bohaterka inspirowana jest historyczną postacią wojowniczki z XVII wieku, która żyła w Brazylii. Twórcy starali się stworzyć wiele wizualnych odniesienie do tego kraju i swojego rodzinnego miasta. Efekty poznamy 6 lutego, bo właśnie wtedy Dandara pojawi się na rynku.

Dandara - zwiastun premierowy

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/01/24/afro-brazilian-action-platformer-dandara-out-next-month-on-ps4-defies-gravity-in-new-trailer/#sf180127110

Tagi: Dandara Long Hat House playstation 4 wideo