Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.01.2018 18:22
Shadow of the Colossus. Nowe materiały wyglądają cudownie
411V

Shadow of the Colossus. Nowe materiały wyglądają cudownie

Shadow of the Colossus zapowiada się na remake idealny. Bluepoint Games wyrasta na mistrzów odświeżania klasyków i pokazuje innym, jak powinno wyglądać odrestaurowanie starszych gier.

Shadow of the Colossus zadebiutuje na rynku 6 lutego. Recenzenci rozpoczęli już poznawanie przygody, a w sieci pojawiają się kolejne fragmenty rozgrywki. Możemy spojrzeć, jak gra wypada pod kątem wizualnym w ostatecznej wersji.

Shadow of the Colossus przedstawia konkurs dla fanów

Kolosy w odświeżonym Shadow of the Colossus prezentują się olśniewająco i lepiej niż kiedykolwiek. Całość śmiga w 60 FPS-ach na PS4 Pro i ponownie udowadnia, że mamy do czynienia z gigantycznym przeskokiem graficznym. Futro wielkich bestii, lepsza geometria obiektów i ilość detali, o których w czasach PS2 mogliśmy jedynie pomarzyć - wszystko to robi piorunujące wrażenie.

Shadow of the Colossus - początek i pierwsze starcie

Drugi materiał z Shadow of the Colossus jest dłuższy i trwa ponad pół godziny. Możemy na nim ujrzeć początek przygody i starcie z dwoma kolosami. Tym razem gra została odpalona w trybie kinowym, więc działa w niższej płynności, ale posiada lepsze efekty graficzne. W którym trybie Wy zamierzacie zapoznać się z tą opowieścią?

Shadow of the Colossus - początek oraz kolosy numer 1 i 2

Tagi: Bluepoint Games playstation 4 Shadow of the Colossus Sony Interactive Entertainment wideo