Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.01.2018 17:22
Shadow of the Colossus z konkursem dla uzdolnionych artystycznie fanów
273V

Shadow of the Colossus z konkursem dla uzdolnionych artystycznie fanów

jesteście uzdolnieni plastycznie? Shadow of the Colossus i PlayStation zapraszają do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy wykonać artystyczny obraz, a być może zgarniecie pięć minut sławy.

Shadow of the Colossus pozwoli upamiętnić zdolnych fanów. Sony prezentuje ciekawy konkurs i pracuje nad wyjątkowym artbookiem z ciekawymi pracami inspirowanymi wyjątkowym stylem graficznym tej legendarnej gry. Trzeba go jednak zapełnić i tutaj macie pole do popisu.

Shadow of the Colossus z rozbudowanym trybem fotograficznym

Shadow of the Colossus otrzyma limitowany artbook w twardej oprawie. Możecie być jego częścią i umieścić swoją pracę wśród wielu innych dzieł. Jeśli Wam się poszczęści to zostaniecie w bardzo fajny sposób wyróżnieni, a inni poznają się na Waszym talencie. Otrzymacie też za darmo egzemplarz tego wyjątkowego artbooka.

Prace będą przyjmowane od dnia 24 stycznia do 22 lutego godziny 00:59 czasu polskiego. Wasza praca musi być oryginalna i wykonana w szerokości 210 mm, na wysokość 280 mm w rozdzielczości 300 dpi. Metoda wykonania dowolna, więc możecie się wykazać kreatywnością. Cyfrową kopię obrazu trzeba następnie udostępnić za pośrednictwem serwisu Twitter stosując hashtag #ColossusArt. Pełen regulamin i zasady znajdziecie w tym miejscu.

Nam pozostaje życzyć Wam powodzenia!

Shadow of the Colossus - zwiastun z rozgrywką PGW 2017

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/01/24/calling-all-artists-we-need-you-for-the-official-shadow-of-the-colossus-fan-art-book/

Tagi: Bluepoint Games konkurs PlayStation 4 Shadow of the Colossus Sony Interactive Entertainment wideo